9.klašu skolēni pasākumā “SkillsLatvia2018”

Ceturtdien, 26. aprīlī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās pasākums ”SkillsLatvia 2018”, kurā piedalījās arī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas 9. klašu skolēni. Pasākuma mērķis bija sekmēt skolēnu profesionālās izglītības atbilstību darba tirgus vajadzībām, iepazīstot profesijas un tautsaimniecības nozares. Skolēni ar entuziasmu iesaistījās profesionālo prasmju demonstrācijas un izziņas aktivitātēs- profesiju parādē, karjeras kafejnīcā, u.c. Skolēniem bija iespēja noskaidrot kādas prasmes nepieciešamas dažādu profesiju pārstāvjiem un uzzināt dažādu jomu profesionāļu pieredzi darba vidē. Jaunieši guva arī vērtīgus padomus no uzņēmējiem un dažādu profesiju pārstāvjiem. Pasākums norisinājās projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.