Absolventi par Vītolu fonda stipendijām

VitoluFonds

Vairāk par stipendiju un pieteikšanos: http://www.vitolufonds.lv/pieteiksanas-stipendijai

Katrīna saka:

Man ir gods saņemt Saginavas latviešu kluba stipendiju, ko administrē Vītolu fonds. Stipendija palīdz man īstenot sapni- kļūt par izcilu juristi.   Man ir jāatzīst, ka uzsākot studijas Latvijas Universitātē juridiskajā fakultātē studiju programmā – tiesību zinātne – es sapratu, ka šī bija pareizā izvēle manai nākotnes profesijai.  Esmu gandarīta  par iespēju studēt pie izciliem pasniedzējiem, kas paralēli darbam Satversmes tiesā, Latvijas Republikas Saeimā, utt., atrod laiku topošo juristu izglītošanai.

IMG-20161007-WA0005

Kintija saka:

Vītola fonda stipendija ievērojami atvieglo manu studiju procesu. Par saziedoto naudiņu es iegādājos portatīvo datoru. Tagad vairs nav jādala dators ar ģimenes locekļiem, jo man ir savs personīgais datoriņš. Daudz naudiņas aiziet arī printējot dažādus darbiņu un materiālus. Apmeklēju arī ļoti dažādus koncertus, kurus pati nevarētu atļauties. Kā arī tuvākajā laikā es plānoju iegādāties sev jaunas brilles, lai atvieglotu ikdienas darbu. Pateicoties ziedotāju labsirdībai un labajiem darbiem, es esmu kļuvusi centīgāka un nevēlos nevienu pievilt!

Dans saka:

Man ir milzīgs prieks un gods sadarboties ar Vītolu fondu un saņemt Valdemāra Ruļļa piemiņas stipendiju. Manuprāt, tas sniedz ne tikai finansiālu, bet arī morālu atbalstu. Ir lieliski apzināties, ka ir cilvēki, kas novērtē un pat atalgo tavu darbu un pūles. Tā rezultātā rodas arī motivācija sasniegt augstus rezultātus mācību procesā, jo tas ir labākais veids, kā pateikt paldies cilvēkiem, kas palīdz tev sasniegt labāku nākotni!

16-06-Izlaidums-12-179

Agneta saka:

Esmu ļoti pateicīga Vītolu fondam par viņu veikto milzīgo darbu, kas simtiem Latvijas jauniešu, to skaitā arī man, palīdz iegūt augstāko izglītību, kas ir neatsverams pamats visai turpmākajai dzīvei. Man ir patiess gods saņemt Evarista un Mārītes Bērziņu stipendiju – sajūta, ka tiec novērtēts un atbalstīts nenoliedzami palīdz sasniegt iecerēto, neapstāties pie tā, bet gan nospraust arvien jaunus un jaunus mērķus, pastāvīgi apgūstot jaunas lietas un situācijas.

Rihards saka:

Pateicoties ”Vītolu fonda” sniegtajam atbalstam, jau trešo gadu studēju Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultātē. Nodibinājums “Vītolu fonds” Latvijas jauniešiem piedāvā ne tikai iespēju iegūt izglītību un piepildīt savus sapņus, bet arī motivē studējošos tiekties pēc izcilības. “Vītolu fonds” rāda pozitīvu piemēru stipendijas saņēmējiem un sabiedrībai kopumā, iedvesmojot ticību mūsu Valsts nākotnei.

219_Kāzu_fotogrāfs_Ainars_Mazjanis_2016_kazas Liepaja pie juras

Madara saka:

Vītolu fonds un ziedotāji sniedz milzīgu atbalstu studentiem studiju procesā. Pateicoties maniem ziedotājiem Alfreda un Sarmītes S. Gravu ģimenei, varu ar pilnu atdevi pievērsties studijām, izvirzot tās par prioritāti. Šī stipendija man palīdz sasniegt bērnības sapni – kļūt par lielisku pirmsskolas izglītības skolotāju, jeb kā mani sauks mani topošie audzēkņi – par  audzīti. Ne mirkli neesmu šaubījusies par profesijas izvēli, tā ir vide, kur jūtos piederīga.