Airsofta kluba “Liepājas sargi” atklāšanas sacensības

17-06-Airsofts (7 of 38)

30. jūnijā Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas airsofta klubs “Liepājas sargi” rīkoja atklāšanas sacīkstes – simulācijas spēli komandām. Pasākuma mērķis bija attīstīt un popularizēt airsofta sportu Liepājas pilsētā un reģionā, kā arī radīt iespēju jauniešiem gūt pieredzi par militārajām profesijām darbībā, esot komandā ar vienaudžiem. Sacensībās piedalījās gan Oskara Kalpaka 15. vidusskolas skolēni, gan arī skolēni no citām izglītības iestādēm.

Sacensības norisinājās airsofta sporta spēļu norisei aprīkotajās Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas pagrabstāva telpās.

Airsofts ir komandu sporta veids jeb militāras simulācijas spēle. Airsofta sportā lieto ieroču kopijas, kas šauj ar plastmasas lodītēm. Airsofta sporta veids ir komandu saliedējošs pasākums un piedzīvojums. Skolas airsofta klubs piedāvā arī jaunas iespējas valsts aizsardzības mācības skolēniem un jaunsargiem teorētisko un profesionālo prasmju apguvei.

Airsofta kluba izveidošanu sekmēja Liepājas 15. vidusskolas atbalsta biedrība piedaloties ar savu ideju Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes projektu konkursā un iegūstot līdzfinansējumu.