Airsofta kluba “Liepājas sargi” sacensības 30. jūnijā

airsofts_th

30. jūnijā Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā airsofta klubs “Liepājas sargi” rīko atklāšanas sacīkstes – airsoft militāras simulācijas spēli komandām. Pasākuma mērķis ir attīstīt un popularizēt airsoft militāro sportu Liepājā un tās reģionā, kā arī dot iespēju jauniešiem iegūt praktisku pieredzi par militārajām profesijām, esot komandā ar vienaudžiem.

Sacensības norisināsies airsoft militāro sporta spēļu norisei aprīkotajās Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas pagrabstāva telpās. Pasākuma dalībniekiem  tiks piedāvāta arī maltīte āra klasē.

30. jūnija airsofta kluba “Liepājas sargi” atklāšanas sacīkšu dienas kārtība:

• Pasākuma sākums: pulkst. 18:00
  • Reģistrēšanās
  • Atklāšana
  • Militāras simulācijas spēle komandām
  • Pikniks skolas āra klasē
  • Noslēgums un uzvarētāju apbalvošana

Airsoft kluba izveidošanu sekmēja Liepājas 15. vidusskolas Atbalsta biedrība ar savu ideju piedaloties Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes projektu konkursā un iegūstot finansējumu.