“Atvērto durvju dienas” Latvijas Kultūras koledžā un Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijā

Sestdien, 12. maijā Latvijas Kultūras koledžā un Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijā norisinājās „Atvērto durvju dienas”, kur piedalījās arī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas 11. klases skolēni. Pasākuma mērķis bija veicināt skolēnu izpratni par studiju procesa iespējām. Jaunieši izzināja uzņemšanas nosacījumus, noklausījās studentu pieredzes stāstus, kā arī noskaidroja studiju iespējas un mācību norises kārtību studiju programmās. Jaunieši atzina, ka ir guvuši vērtīgus padomus no augstskolu studiju programmu vadītājiem un studentiem. Pasākums norisinājās projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.