Baiba Bože iedvesmo skolēnus baudīt kultūras dzīvi Liepājā

ekonomika

Izvēlēties savu ceļu un nevis neticēt, bet pārbaudīt. “Iedvesmo mācīties!” 24. novembrī ar Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas audzēkņiem tikās “Lielais dzintars” vadītāja Baiba Bože, lai runātu par Liepājas koncertzāles lomu reģiona kultūras dzīvē.

Stundas gaitā Baiba dalījās savā personīgajā pieredzē, pastāstot par savu ceļu uz pašreizējo “Lielais Dzintars” vadītājas amatu, tostarp – par darbu Kultūras ministrijā un informācijas gūšanu par to, kā strādā dažādas kultūras iestādes, teātri un operas.

Baiba atzina, ka darbs koncertzālē ir radošs un notikumiem pilns. Koncertzāles vadītāja arī uzsvēra, ka, vadot komandu un koordinējot dažādus darbus vienlaikus, vienmēr jābūt gatavam dažādām nestandarta situācijām, kurās jādomā un jāreaģē ātri. Piemēram, ko darīt, ja pasākuma izskaņā personāls māksliniekiem neaiznes ziedus?

Tāpat Baiba aicināja koncertzālei droši rakstīt ieteikumus par to, kādas izrādes, koncertus un māksliniekus cilvēki vēlas redzēt. Skolēni Baibas stāstījumā klausījās ar interesi un aktīvi izmantoja iespēju uzdot jautājumus, novērtējot iespēju uzzināt vairāk par koncertzāles darbu un nākotnes plāniem.

Avots: http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/izveleties-savu-celu-un-nevis-neticet-bet-parbaudit-iedvesmo-macities-ceturta-diena.d?id=48217311&page=1