Diskusija: Ceļš uz karjeru. Mērķis. Izaicinājumi.

Ceturtdien, 8. novembrī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā 9. klašu skolēniem norisinājās lekcija-diskusija „Ceļš uz karjeru: Mērķis. Izaicinājumi. Kompetences.” Pasākuma mērķis bija sniegt padziļinātas zināšanas par karjeras izvēles ceļiem, mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu. Nodarbībā jauniešiem bija iespēja uzzināt veiksmīgu karjeras mērķu izvirzīšanas pamatnosacījumus, dalīties pārdomās par to, kāpēc definēt mērķus ir tik svarīgi, kā arī izvērtēt nepieciešamās un mūsdienās aktuālās kompetences darba tirgū. Skolēni guva vērtīgus ieteikumus kā veiksmīgāk iekļauties mūsdienu darba tirgū un motivāciju laicīgi domāt par savas nākotnes plānošanu. Pasākums norisinājās projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.Šodien skolā norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums (lekcija- diskusija) 9. klasēm- “Ceļš uz karjeru: Mērķis. Izaicinājumi. Kompetences”.

Informāciju sagatavoja:Dana Pirktiņa