“Dzejas slams” Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā​

IMG_1436

28. septembrī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas lasītavā norisinājās dzeju rakstošo Liepājas vidusskolēnu “Dzejas slams” jeb jauno dzejnieku konkurss. Konkursā ar pašu rakstītajiem dzejoļiem uzstājās 11 skolēni no dažādām Liepājas skolām: Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, PIKC LVT, Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas, J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas un Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas. Viņu dzeju un uzstāšanos vērtēja dzejnieces Jana Egle un Linda Skranda, kā arī Liepājas Universitātes pasniedzēja Linda Zulmane. Jaunieši uzklausīja gan uzslavas un iedrošinājumu, gan konstruktīvu kritiku un ieteikumus, kā pilnveidot savas prasmes. Vērtēšanā, kā jau tas “Dzejas slamā” ierasts, tika iesaistīti arī skatītāji.

Konkurss norisinājās trīs kārtās un sīvā konkurencē par labāko “slamistu” tika atzīta Jāņa Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas skolniece Izabella Džeriņa, trešajā vietā atstājot savu skolas biedru Raimondu Žipri. Otro vietu ieguva Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas skolniece Katrīna Kelija Krapauska.
Sagatavoja: Ginta Milgrāve

IMG_1426 (1) IMG_1436