Veikala “ELVI” talismana autors – Armands Deglavs

Vairāk kā 800 pieteikumu konkurencē, par labāko SIA “ELVI Latvia” izsludinātajā zīmējumu konkursā “Uzzīmē savu Elvīti!” uzvarējis Liepājas 15. vidusskolas 8.a klases skolēns Armands Deglavs.

Armanda zīmējumu konkursam iesūtīja vizuālās mākslas skolotāja Velta Drulle.

Konkursa finālisti saņēma veikala dāvanu kartes un rotaļlietas, kas radītas no to iesūtītajiem tēliem. Armands kopā ar savu ģimeni varēs doties ceļojumā ar gaisa balonu.

 

“Esam patiesi priecīgi par bērnu interesi un atsaucību iesaistīties konkursā. Bērnu zīmējumu ir tik daudz, un ikviens no tiem ir brīnišķīgs, kas vērtēšanas procesu viennozīmīgi sarežģīja. Bērnu zīmējos atklājās arī šāda tendence – darbu autori līdz 7 gadu vecumam ļāvās brīvam fantāzijas lidojumam, savukārt vecāki bērni jau orientējās pēc ELVI darbības sfēras, iemīļotajiem varoņiem vai tēliem,” skaidro L. Vārtukapteine, papildinot, ka pašreiz norisinās finālistu darbu skicēšana un šūšana, savukārt marta beigās vai aprīļa sākumā plānota bērnu zīmējumu ceļojošās izstāde atklāšana.

“Mūsu pircējiem ELVI ir ne tikai pārtikas veikals, bet arī draudzīgais ELVI tēls, koši dzeltenie baloni, gardās konfektes un kopābūšana daudzos pilsētu, novadu, kultūras, sporta, izglītības un kulinārijas pasākumos. Tāpēc jaunā ELVI tēla jeb talismana veidošanā uzrunājam savējos, jo mums ir svarīgi zināt, kā mūs redz un ko vēlas mūsu pircēji, tai skaitā bērni. Turklāt zīmēšanas jautājumā bērni nereti ir daudz drosmīgāki par pieaugušajiem,” atzīmē L. Vārtukapteine.

Armands_Deglavs_Liepaja_13gadi

 

Share Button