Goda raksts nominācijā “Mācību iestāde – “Izglītotājs par Zemessardzi””

IMG-20170113-WA0006
Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskola saņem Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas Goda rakstu nominācijā “Mācību iestāde – “Izglītotājs par Zemessardzi””.

13. janvārī, Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijā norisinājās svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks ģenerālmajors Leonīds Kalniņš, Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš, Zemessardzes bataljonu komandieri u.c. Pasākuma ietvaros tika godināti uzņēmumi un iestādes, kas atbalsta Zemessardzi. Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskola saņēma Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas goda rakstu nominācijā “Mācību iestāde – “Izglītotājs par Zemessardzi””.