JA TITAN reģionālais čempionāts

26.novembrī Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolā notika JA TITAN reģionālais čempionāts. Sacenšoties intensīvajā online Holo-Generator tirgū (nākotnes personalizētais portatīvais dators), skolēni pielietoja visas iegūtās zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu firma ir labāka, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem.

JA TITAN simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā – katram skolēnam ir sava firma, kuru iespējams attīstīt pēc pašu vēlmes, tirgojot Holo-Generator. Plašāka informācija atrodama šeit: http://jal.lv/titan.

 

 

Starp dalībniekiem bija Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas 3 komandas, kuras sacentās atlases kārtā, pierādot savas zināšanas un prasmes. Divas no tām parādīja lieliskus rezultātus un iekļuva JA TITAN reģionālā čempionāta finālā, kur sacentās ar spēcīgākajām 8 komandām par iespēju iekļūt JA TITAN čempionāta pusfinālā.

Skolēni, kuri piedalījās: Agnis Strazds, Aleksejs Bagrovs, Krists Kristaps Ročāns, Kārlis Laškovs, Jānis Dāvids, Aleksejs Aleksandrs Bulinskis, Jānis Dreimanis.

 

Vēlam veiksmi skolēniem arī turpmāk izaicināt sevi, attīstīt jaunas prasmes un nebaidīties riskēt!

Share Button