“Koru karos” izdzied liepājnieku dziesmas

Aizvadītajā nedēļā norisinājās skolā jau par tradīciju kļuvušais “Koru karu” pasākums. “Koru karos” sacentās 7. – 12. klašu skolēni.

Šī gada konkursā skolēni dziedāja  kādu no liepājnieku radītajām un izdziedātajām dziesmām. Klausītājus un žūrijas pārstāvjus pārsteidza ne tikai dziesmu krāšņais izpildījums, bet arī jauniešu prasme spēlēt dažādus mūzikas instrumentus.

“Koru karu” dalībnieki atzina, ka pasākumā netrūka ne pārsteigumu, ne pozitīvu emociju un viņi ir pateicīgi Liepājas mūziķiem par radītajām brīnišķīgajām dziesmām. Savukārt žūrijas pārstāvji uzsvēra, ka priekšnesumi bija ļoti daudzveidīgi un interesenti, kā arī viņus patiesi uzrunāja pasākuma organizatoru – Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas Skolēnu Līdzpārvaldes paustā pasākuma ideja – “Izdziedam Liepāju”.

Par konkursa laureātiem kļuva 8.a un 11. klašu skolēni,  2. vietu godam nopelnīja 8.b un 10.b klases un 3. vietu izcīnīja 7.a un 12. klašu skolēni.

Konkursa noslēgumā apmeklētājiem un dalībiekiem bija iespēja baudīt grupas “Pieci” jauno mūziķu priekšnesumu.

Informāciju sagatavoja skolēnu līdzpārvaldes prezidente Elīza Anna Smilga