Kas ietekmē Tavu karjeras izvēli?

Ceturtdien, 22. martā Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā 10. un 11. klašu skolēni piedalījās Interešu izglītības iestādes “Laimes Kalve” nodarbībā – “Kas ietekmē Tavu karjeras izvēli”. Pasākuma mērķis bija veicināt skolēnu motivāciju studēt augstākās izglītības iestādēs pēc vidusskolas absolvēšanas.

Kā arī, lai diskutētu par 21. gadsimtā nepieciešamajām kompetencēm, kas ir noderīgas gan skolā, gan arī nākotnes karjerā. Jauniešiem bija iespēja dalīties pārdomās un diskutēt par to, cik nepieciešama ir prasme pielietot skolā iegūtās zināšanas reālajā dzīvē.  Skolēni guva vērtīgus ieteikumus kā motivēt sevi rīkoties, mācīties un iegūt savu sapņu profesiju. Pasākums norisinājās projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Autore: Dana Pirktiņa