Konkursa “Start Strong 3+3” 1. kārtas uzvarētāji

Apsveicam 10.a klases skolēnus Agni Strazdu un Alekseju Bagrovu ar Skolēnu mācību uzņēmuma “Safety No1” uzvaru Republikas līmeņa uzņēmējdarbības konkursa “Start Strong 3+3” 1. kārtā. Uzņēmums ražo drošus krēslus, kas palīdz visdažādākajās dzīves situācijās un palīdz izvairīties no nelaimes gadījumiem.

Skolēni saņēma iespēju apmeklēt 3 praktiskas meistarklases, iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī pilnveidot sava uzņēmuma produktu. Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas Skolēnu mācību uzņēmums ir vienīgais SMU no Liepājas, kurš izcīnīja iespēju piedalīties meistarklasēs. Konkursa organizators ir Junior Achievement Latvia sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un karjeras skolu “Start Strong”.

Lai izdodas skolēniem arī turpmāk sasniegt savus mērķus!

Attēla adrese: šeit