,,Lasīt ir stilīgi!” jau trešo gadu

24.aprīlī Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolā jau trešo gadu notika konkurss piekto klašu skolēniem “Lasīt ir stilīgi!”, šogad  tajā piedalījās komandas ne tikai no Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas, bet arī no Liepājas Katoļu pamatskolas, Liepājas Raiņa 6.vidusskolas, Liepājas 8.vidusskolas, J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas un  Liepājas Centra sākumskolas.

Lai pierādītu, ka lasīšana arī mūsdienās ir lielisks veids, kā  iegūt jaunas zināšanas, paplašināt savu redzesloku un jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku, skolēni veica dažādus skolotāju un bibliotekāres Daces Rūses sagatavotus uzdevumus, atrodot gan tekstā paslēpušos dzīvnieku nosaukumus, gan pazudušās atbildes uz jautājumiem, atpazīstot autorus un grāmatas, veidojot grāmatu reklāmas.

Veicot uzdevumus, klašu komandas un līdzjutēji pierādīja, ka lasīšana nav tiem sveša lieta.
Konkursā 1. vietu izcīnīja komanda “Dzintariņi” no Liepājas 8.vidusskolas, 2. vietā komanda “Burtliči” no J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas, 3.vietā komanda “Vitamīni B5” no Liepājas Katoļu pamatskolas.

“Cilvēks pārstāj domāt, ja pārtrauc lasīt,” tā reiz teicis D.Didro- franču filozofs un rakstnieks.