Skolēnu sasniegumi Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferencē

Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas skolēnus patiesi aizrauj zinātniskā pētniecība un arī šajā mācību gadā veiktie pētījumi tika prezentēti Latvijas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē. Jaunieši  ir izzinājuši tēmas  gan dabaszinātnēs, gan humanitārajās un mākslas zinātnēs, gan sociālajās zinātnēs, kā arī inženierzinātnēs un tehnoloģijās. 43. zinātniskās pētniecības darbu konferencē piedalījās 10 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas 9. – 12. klašu skolēni, prezentējot 9 pētījumu.

Godalgotās vietas konferencē ieguva:

Krists Jākabsons (11.m) – 2. pakāpe (socioloģijas nozarē), tēma: Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas 8.-12. klašu skolēnu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošanas paradumi”, darba vadītāja Agija Bēta;

Kristiāna Mame (11.m) – 3. pakāpe (vēstures un arheoloģijas nozarē), tēma: “Karostas vēsturiskā izveide un Karostas manēžas saglabāšanas iespējas mūsdienās”, darba vadītāja Sanita Cipriķe ;

Ingars Čukurs (11.m) – 3. pakāpe (zemes un vides zinātņu nozarē), tēma: “Eiropas medus bišu (Apis mellifera) populācijas izmaiņas Nīcas  novadā”, darba vadītājs Felikss Rekovičs.

Skolu konferencē pārstāvēja arī Anastasija Ivanoviča (12.m) (darba vadītājs – Pāvels Jurs) ar pētījumu politikas zinātnes nozarē; Daniels Millers (11.m), Laura Makarova un Daniels Sergejs Afanasjevs (9.b) ar pētījumiem valodniecības un literatūrzinātnes nozarē (darbu vadītāja – Maija Ročāne); Roberts Uvis Buliņš (11.m) un Armands  Deglavs (11.m) ar pētījumiem inženierzinātņu nozarē (darbu vadītāja –  Sarma Auziņa); Emīlija Sinka (11.m) (darba vadītājs – Fēlikss Rekovičs) ar pētījumu zemes un vides zinātņu nozarē.