Liepāja-Strasbūra-Liepāja

17. novembrī, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas debašu klubs Eiropas Parlamentā Strasbūrā piedalījās programmas “Euroscola” aktivitātēs, kurās jaunieši iepazina Eiropas Parlamenta darbu klātienē un tiktās ar jauniešiem no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm, lai diskutētu par aktuālākajiem ES jautājumiem.

Skolēni diskutēja par tēmām: vide un atjaunojamie resursi; drošība un cilvēktiesības; attīstības palīdzība; Eiropas nākotne; migrācija un integrācija; jauniešu bezdarbs.

Iespēju doties apmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas 24 skolēniem un 2 skolotājiem sniedza dalība Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā rīkotajā konkursā, kura ietvaros tika rīkota “Eiropas Parlamenta diena skolā ar mērķi stiprināt interesi un izpratni par ES procesiem, lēmumu pieņemšanu un šo lēmumu nozīmi katra cilvēka dzīvē.

Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas debašu klubs vēlas pateikt lielu “Paldies” SIA “Kurzemes Gaļsaimnieks”,  uzņēmumam “Food Union” un SIA “Ducis 7” par garšīgo atbalstu ceļojuma norisē.

Dalībnieku stāsti lasāmi šeit!

« 1 of 2 »
Share Button