Liepājas skolēnu sporta spēlēs šahā

Šā gada janvāris ir sagadījies veiksmīgs mūsu skolas šaha pulciņa dalībniekiem.

Jaunie censoņi Markuss Ralfs Ķezberis, Marats Tīds un Zonis Ašers skolotājas Vairas Strelēvičas vadībā 14.janvārī piedalījās Liepājas skolēnu sporta spēlēs šahā un komandu kopvērtējumā ieguva 1. vietu!

Te gan jāpiebilst, ka mūsu jaunieši bija ļoti spēcīgi arī individuālajās sacīkstēs:

Zonis Ašers ieguva 4.vietu,

Marats Tīds – 3.vietu,

Markuss Ralfs Ķezberis 1.vietu!

Turnīra nākošā kārta norisinājās Kuldīgā, trešdien, 18. janvārī un arī šajā spēcīgāko šahistu tikšanās reizē mūsu skolēni pierādīja savu spēju un varēšanu komandu kopvērtējumā izcīnot 2. vietu Kurzemes zonas sacīkstē un individuāli ar visām septiņām uzvarām par turnīra favorītu tika atzīts Markuss Ralfs Ķezberis!

Apsveicam!

Lieki gan piebilst, ka panākuma pamatā ir kaislīga mīlestība uz aizrautīgo šaha spēli, ko audzēkņi kopā ar savu skolotāju spēlē ik brīvu brīdi, tādējādi pavadot starpbrīžus un ārpusstundu laiku slīpējot prasmi pārspēt atjautībā viens otru un cits citu!