Jauno šahistu izcilais sniegums Latvijas Skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģiona finālā

Šogad, 7. aprīlī, pirmo reizi norisinājās Latvijas Skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģiona fināls. Ventspilī tikās 100 skolēni no Kuldīgas, Kandavas, Liepājas, Rucavas, Grobiņas, Dundagas, Ventspils un Talsu vispārizglītojošajām mācību iestādēm. Labākie no viņiem tālāk cīnīsies Latvijas Skolu šaha olimpiādes finālā Rīgā.

Mēs ļoti lepojamies, ka olimpiādē piedalījās arī Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas jaunie šahisti, kurus sagatavoja skolotāja Vaira Strelēviča.

Apsveicam Janu Bentu ar izcīnīto sudraba medaļu (2.vietu), kā arī uz Latvijas skolu šaha olimpiādes finālu izvirzītos skolēnus: Markusu Ķezberi, Ašeru Zoni, Beāti Vaguli un Janu Bentu.

Vēlam veiksmi un izcilus sasniegumus jaunajiem šahistiem!