Pasākums “Vai var veidot kino no smiltīm”

22. martā Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā 2. klašu skolēni piedalījās pasākumā “Vai var veidot kino no smiltīm”.
Pasākumā skolēni iepazinās ar smilšu animācijas mākslinieci Gunu Miķelsoni un viņas profesiju.
Tā bija iespēja gan redzēt īsus smilšu animācijas paraugdemonstrējumus, iepazīstot smilšu animatora aizraujošo un radošo darbu. Skolēni uzzināja arī, kas ir nepieciešams, lai radītu kino no smiltīm. Darbojoties komandās, bērni iejutās smilšu animatora profesijā.
Skolēniem bija iespēja piedalīties arī radošajās darbnīcās, kurās viņi ar krāsainām smiltīm radīja dažādas miniatūras glezniņas ar kurām mājās iepriecināt vecākus. Radošās darbnīcas vadīja mākslinieks Edgars Jēgers.
Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
Rakstu sagatavoja: Jana Grīna