“Puiku spēles-2018” un “Oskara Kalpaka šķēršļu skrējiens”

Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas apkārtnē norisinājās pasākums “Puiku spēles-2018”, ko organizēja Jaunsardzes 416. vienība un Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskola.
Pasākuma mērķis bija  pievērst jauniešu uzmanību jaunatnes izglītošanai valsts aizsardzības jomā un pilsoniskās apziņas un patriotisma veicināšanai „Puiku spēlēs” piedalījās Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas 3.-12.klašu skolēni, pārbaudot savu prasmi daboties komandā, rīkoties ekstremālā situācijā un pilnveidojot savas fiziskās un militārās iemaņas. Puiku spēlēs uzvarēja 4.c, 6.d, 8.c un 11.klases komandas.

Savukārt 7.-12.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties „ Oskara Kalpaka šķēršļu skrējienā” veicot pārbaudījumus NATO sķēršļu joslā.
„ Oskara Kalpaka šķēršļu skrējiena” uzvarētāji ir:
7.-8.klašu grupā (meitenes):
-Anda Jansone