Rudens pārgājiens

16. septembrī 2. – 12. klašu skolēni devās rudens pārgājienā. 5. – 12. klašu skolēni devās uz atpūtas un sporta taku “Beberliņi”, kur piedalījās “Rudens olimpiskajās spēlēs 2016”. Katra klase pārstāvēja kādu valsti, prezentējot attiecīgās valsts olimpiskās izlases tērpus un nesot pašgatavotu izlases karogu.

Pirms “Rudens olimpiskajām spēlēm”, klašu komandas piedalījās arī kvalifikācijas sacensībās, parādot savas zināšanās vēsturē un Latvijas ģeogrāfijā, kā arī demonstrēja attapību un pirkstu veiklību.

Beberliņos klašu komandas piedalījās spraigās sacensības dažādās disciplīnās – svarcelšanā, volejbolā, BMX braucienā, slēpošanā, lodes grūšanā, “peldēšanas” stafetē u. c.

5. – 7. klašu grupā 1. vietā ierindojās 7. c klases komanda no Indijas, savukārt 8. – 12. klašu grupā nepārspēta palika 9. b klase no Vācijas.

Sākumskolas skolēni devās pārgājienā uz vindsērfinga klubu “Rietumkrasts”, kur darudzīgā atmosfērā baudīja kalses kopābūšanas prieku un pikniku, par ko liels paldies pasākumu vadītājam un Radio Skonto Kurzeme – dīdžejam Danam Jansonam!

Informāciju sagatavoja: Agija Bēta

 

Share Button