Radošo darbu krājuma „Pieskārieni” atvēršanas svētki 21. aprīlī

Pieskarieni

Ceturtdien, 21. aprīlī notiks skolas radošo darbu krājuma “Pieskārieni” atvēršanas svētki skolas lasītavas telpās. Šogad tiks izdots jau desmitais skolas radošos darbu krājums.

Katrs mācību gads ir laiks, kad skolēni darina, tapina, virpina un rada brīnišķīgus darbus, kas, skolotāju apkopoti, izlasīti, salasīti, dienasgaismu ierauga mācību gada pēdējās nedēļās – aprīļa otrajā pusē – laikā, kad var sākt atskatīties uz padarīto un svinēt.

Ir pagājis jau vesels gads, kopš mūsu skolas radošākie skolēni pulcējās mājīgajā skolas lasītavā,  lai atvērtu iepriekšējo radošo darbu krājumu, ar kuru piedalījāmies arī Latvijas skolēnu radošo krājumu un žurnālu konkursā, kurā saņēmām Pateicības rakstu.

Līdzīgi kā cilvēks savu atmošanos saista ar pavasari, kam seko vasara, rudens, ziema, arī šajā krājumā darbi kārtoti tematiski, ievērojot gadalaiku ritējumu. Tā, lai esam kopā ar pavasari, kurā ziedi un cilvēki atver savas acis, visbeidzot atkal nokļūstot ziemā, kurā aukstums saldē sirdis. Tā uz laiku aizmiegam, lai atkal būtu, ko gaidīt.

Pieskarieni3 Pieskarieni_1