Skolēnu radošo darbu „Pieskārieni” atvēršanas svētki

2018. gada 19. aprīlī, tika atvērts O.Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas skolēnu radošo darbu krājums „Pieskārieni”. Atvēršanas pasākumā skolēni lasīja savus darbus, bet visus klātesošos ar saviem sacerētajiem skaņdarbiem iepriecināja Harijs Roziņš un Lorena Sokolova.

Šis krājums ir īpašs – šoreiz viss krājums tematiski ir veltīts Latvijai, sagaidot Latvijas simtgadi. Otrs – īpašais, ka šoreiz krājumu papildina arī sākumskolas skolēnu radošie darbi. Un trešais – esam krājuma iekļāvuši arī skolēnu komponētos skaņdarbus, t.i., to notis.

Šajā krājumā skolēni ir gan vārdos, gan zīmējumos izteikuši savas domas un jūtas par un ap Latviju, tās krāšņo dabu, stiprajiem un radošajiem cilvēkiem, nu tieši tādiem pašiem kā viņi.

Krājumu tematiski veido trīs nodaļas: Es – mēs  –  cilvēki Latvijā, Latvija – mūsu mājas un Latvijas dabas skaistums.

Paldies visiem 51 darba autoriem un krājuma vāka vizuālā izskata veidotājai Janai Vainorai.