SMU reģionālais gadatirgus “Ziemassvētkus gaidot”

2.decembrī tirdzniecības centrā “Ostmala” norisinājās SMU reģionālais gadatirgus. No Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas piedalījās četri skolēnu mācību uzņēmumi: SMU “Pērle” (konsultants Vita Ļaudama); SMU “Kartūns” (konsultants Nadežda Jurčenko); SMU “Turn To Be” (konsultants Sanita Cipriķe) un SMU “Krāsainā Pasaule” (konsultants Justīne Rusakova). Skolēni veiksmīgi prezentēja un pārdeva savu produkciju. SMU “Turn To Be”, kas izgatavo inovatīvus lietussargus ar apgaismojuma funkcijām, saņēma Swedbank simpātijas balvu, bet SMU “Kartūns”, kas izgatavo izglītojošās, eksakto zinātņu interaktīvās spēles, kā arī citas preces no otrreizēji pārstrādājamā kartona, saņēmu balvu nominācijā “Sociāli atbildīgs SMU”. Apsveicam skolēnus ar izciliem panākumiem un paldies SMU konsultantiem par skolēnu atbalstīšanu!

Informāciju apkopoja skolotāja Nadežda Jurčenko

MyCollages