Skolēni tiekas ar Saeimas deputātu Jāni Ruku

Piektdien, 16.septembrī, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas skolēni Latvijas Ārpolitikas institūta rīkotās diskusijas ietvaros tikās ar Saeimas deputātu (Latvijas Reģionu apvienības frakcija), Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas pārstāvi Jāni Ruku. Diskusijas mērķis bija deputāta un skolēnu viedokļu apmaiņa par nacionālās drošības jautājumiem.

Skolēnu interesi raisīja fakts, ka Jānis Ruks, sniedza ieskatu gan vietēja, gan globāla mēroga drošības izaicinājumos. Tika pārrunāti arī jautājumi par prioritārām jomām Latvijas valsts drošības uzlabošanā, pilsoniskā līdzdalība, attiecības starp valsti un sabiedrību un korupcijas apkarošana.

Pasākumā iesaistījās skolas debašu klubs, kā arī valsts aizsardzības mācības programmas skolēni.

Liels Paldies gan Saeimas deputātam Jānim Rukam, gan viņa palīdzei Bettijai Ligerei par saistošo diskusiju!