Tautas deju festivāls- svētki „Pilna sauja dzintariņu”.

Katru gadu Liepājā notiek tautas deju festivāls – svētki „Pilna sauja dzintariņu”.

Šogad 22. martā jau 16 gadu pēc kārtas sabrauca dejotāji no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām. Liepāja atrodas Dzintarjūras krastā. Kur gan citur, ja ne Liepājā pēc vētrām  var priecāties par krastā izskalotajiem dzintariņiem. Pilna sauja dzintariņu – pilna Liepāja ar dejotājiem.

Arī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola mudžēt mudžēja, bija pilna ar skaistos tērpos ģērbtiem dejotājiem.

Pie mums ciemojās un ar savu raito deju soli priecēja Jūrmalas Kauguru kultūras nama bērnu deju kolektīvs „Vizmiņa” un Saldus novada Druvas vidusskolas  bērnu deju kolektīvs „Puzurs”.  Vakarā mūsu ciemiņi un skolas 2. klases deju kolektīvs „Ežuki” turpināja danci griezt LBN lielajā koncertā.