Divi vidusskolēni saņem LiepU stipendijas

Liepājas Universitāte ir piešķīrusi gadskārtējās stipendijas vidusskolēniem. Šoreiz stipendiāti ir divi – Liepājas 15. vidusskolas skolēni Agneta Ormane un Dans Jurķis. Svinīgos apstākļos tika parakstīts stipendiju līgums, potenciālie Liepājas Universitātes studenti dāvanā saņēma ne tikai universitātē izdotas grāmatas, bet arī laba vēlējuma vārdus.

Liepājas Universitātes rektora v.i. Māra Zeltiņa izteica gandarījumu par to, ka stipendiāti šogad ir divi: „Novērtēju, ka Jūsu izvēle ir rezultējusies ar to, ka gribat palikt Liepājā un esat atraduši sev vajadzīgo Liepājas Universitātes piedāvājumā. Mēs savukārt varam piedāvāt visu, lai Jūs īstenotu savus mērķus un attīstītu iespējas. Ja tikpat enerģiski turpināsiet, noteikti tiksiet pamanīti!”

Stipendiju komisijas priekšsēdētāja Sandra Okuņeva atzina, ka izvēlēties no pretendentiem nav bijis viegli: „Svarīgi ir gan sekmju rezultāti, gan mērķtiecīga studiju izvēle un sabiedriskā aktivitāte.”

Abi stipendiāti atzīst, ka viņu izvēle ir bijusi palikt Liepājā. Pagaidām vēl ir iespēja izvēlēties, ko tieši studēt, bet stipendijas iespēja ir laba motivācija mācīties vēl labāk. „Ir patīkami, ka tu tiec atbalstīts,” saka Agneta Ormane.

Liepājas Universitātes skolēna stipendija tiek piešķirta jau ceturto gadu.

 

Share Button