“Vītolu fonda” stipendijas un absolventu viedokļi

Izlaidums 2015

No 15. janvāra līdz 1. martam 12. klašu skolēni var pieteikties “Vītolu fonda” stipendijām. “Vītolu fonds” ir apvienojis cilvēkus un uzņēmumus, kas tic Latvijas nākotnei un jauniešiem, lai atbalstītu un finansētu talantīgus studentus. Fonds piešķir savas un administrē citu ziedotāju stipendijas.

Lai iegūtu stipendiju, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 un augstākai, kā arī jāatbilst vēl kādam no šiem noteikumiem:

  • kandidāts nāk no trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes,
  • kandidāts ir bārenis,
  • audzina viens no vecākiem,
  • kandidāts nāk no daudzbērnu ģimenes,
  • kandidātam ir augsti sasniegumi ārpusmācību aktivitātēs (konkursos, olimpiādēs).

Vairāk  par pieteikšanos: http://www.vitolufonds.lv/

Mums ir patiess prieks, ka arī Liepājas 15. vidusskolas jaunie, talantīgie un mērķtiecīgie absolventi saņem “Vītolu fonda” stipendijas. Esam apkopojuši viņu pateicības vārdus un viedokļus:

Nadīna Alksnīte (2015. gada absolvente): “Nodibinājuma “Vītolu fonds” piešķirtā Aleksandra un Austras Circeņu piemiņas stipendija man ir sniegusi visu nepieciešamo motivāciju un vēlmi nepadoties. Jūtos tiešām lepna par sevi un citiem, kuru ieguldītais darbs ir novērtēts – tas liek censties arvien vairāk. Stipendija ļauj man kvalitatīvi apgūt mācību vielu, jo varu atļauties laiku pavadīt pie grāmatām un mājasdarbiem un to novērtē ne tikai skolotāji, bet arī es pati. Paldies par šo ieguldījumu manā nākotnē!”

 

Rihards Pēteris Ročāns (2014. gada absolvents): “Jau otro gadu studēju Rīgas Stradiņa Universitātes medicīnas fakultātē un saņemu “Vītolu fonda” stipendiju. Esmu no sirds pateicīgs Īrai Bolšaites kundzei un Pēterim Bolšaita kungam, kuru finansēto stipendiju esmu pagodināts saņemt. Esmu sapratis, ka mana studiju izvēle ir bijusi pareiza, par ko liecina ieskaišu un eksāmenu rezultāti un dziļā personiskā ieinteresētība studijās. Uzskatu, ka “Vītolu fonda” un viņu ziedotāju labās gribas izpausme ir izcils paraugs man, manai ģimenei un visai sabiedrībai kopumā.”

 

Emīls Dārziņš (2015. gada absolvents): “Vītolu fonds man, kā jaunajam studentam, deva iespēju uzsākt studijas Rīgā. Tas ir lielisks finansiāls atbalsts, lai pats spētu pamazām kļūt nedaudz neatkarīgāks no vecākiem. Protams, tas viss nāk kopā ar diezgan nopietnām saistībām, tādēļ ir jāzin par ko Tu tieši vēlies kļūt, un vai šāda veida stipendija Tev kādā brīdī nevar traucēt, piemēram studiju programmas maiņas gadījumā, kur var nākties atmaksāt atpakaļ visu stipendijas summu.”

 

Marika Maslovska (2015. gada absolvente): “Es esmu tiešām priecīga un pateicīga, ka tiku izvēlēta par “Vītola fonda” stipendijas ieguvēja. Ar tās atbalstu varu iegūt vajadzīgos materiālus studijām, kā arī dzīvot Rīgā. Stipendija man ir kā stipra mugura, pie kuras varu atbalstīties. Īpaši liels paldies Gravas ģimenei!”

 

Kristaps Kalniņš (2015. gada absolvents): “Manuprāt, “Vītola fonda” stipendija ir labs veids, lai saprastu, ka Latvijā ir labsirdīgi un gādīgi cilvēki, kas ir gatavi atbalstīt jauniešus, kuri viņiem ir pavisam sveši. Man šī stipendija noteikti rada ne tikai finansiālo atbalstu, bet arī  drošības sajūtu un papildus motivāciju mācīties, arī tad, kad ir grūti brīži. Es visiem vidusskolas absolventiem, kuriem ir labas sekmes un motivācija mācīties tālāk, iesaku pieteikties stipendijai, jo nekas ar to netiks zaudēts, tikai iegūts.”

 

Linda Roze (2015. gada absolvente): “Pateicoties “Vītola fondam”, man ir iespējams saņemt Skaidrītes OttyUdrow piemiņas stipendiju un pilnvērtīgi iesaistīties mācību procesā. Pēc lekcijām nav jādodas uz darbu, pēc nostrādātas darba dienas nav jāpaspēj izmācīties nakts aizsegā. Varu savu laiku pilnībā veltīt mācībām. Tomēr pats labākais, saņemot stipendiju, ir apziņa, ka tas ko Tu dari tiek novērtēts un Tu esi viens no šiem gudrajiem jauniešiem – tas ir liels lepnums!”

Share Button