Zinātniskā pēcpusdiena pašiem mazākajiem

5.februārī Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā norisinājās ikgadējais pasākums “Zinātniskā pēcpusdiena pašiem mazākajiem”, kuras ietvaros skolotāji kopā ar audzēkņu palīdzību sagatavoja radošas aktivitātes, lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnus izzināt apkārtējo vidi un tās procesus, kā arī izpētīt zinātņu likumsakarības.
Šogad mazie pētnieki ielūkojās noslēpumu pilnajās džungļu dzīlēs. Bērniem un viņu vecākiem tika dota iespēja darboties ar mikroskopiem, vērot eksperimentus un arī eksperimentēt pašiem, izpētīt, kas dzīvo džungļos, redzēt gaismas ilūziju, pētīt, kas notiek ar degošu liesmu slēgtā konteinerī, uzzināt kā iegūt elektrību džungļos, kā arī aktīvi piedalīties džungļu zvēru sacensībās.

« 1 of 11 »